Plac zabaw i drabinka ścienna Детский спортивный комплекс Пионер С1НМ в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Детский спортивный комплекс Пионер С1НМ
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 478 600.00 zl.
Basen sportowy DSC PIONIER-С1НМ jest przymocowany do ściany. Wyposażony jest w szyny z miękką wykładziną. Malowanie - termo-malowanie proszkowe. Osprzęt: lina, pierścienie, swing, poziomy pasek. Podstawowe dane techniczne: Wysokość: 2,17 m. Zajęte powierzchnia: 0,54 (0,9) x 0,56 m Dopuszczalne obciążenie: 120 kg Masa kompleksu: 16 kg Możliwe kolory: niebiesko-żółty Cm. WIDEO w szczegółowym opisie...
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Детский спортивный комплекс Пионер С1НМ

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Детский спортивный комплекс Пионер С1НМ: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, zebrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Детский спортивный комплекс Пионер С1НМ w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Детский спортивный комплекс Пионер С1НМ w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Детский спортивный комплекс Пионер С1НМ!