Plac zabaw i drabinka ścienna Карусель Детский спортивный комплекс Комета 2 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Карусель Детский спортивный комплекс Комета 2
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 478 600.00 zl.
Basen sportowy RONDO Kometa-1 (490 mm) art. ДСКМ-2-8.06.T.490.01-08 Możliwe kolory:rama-niebieski,czerwony,zielony,biały antyczne złoto,schody-żółte,czarne(tylko z ramką biały antyczne złoto)Opis:Popularny model dziecięcego kompleksu dla każdej rodziny. Wygodny rozporowy wariant mocowania. Kompaktowy i niezwykle dokładnie obliczona optymalną ilość elementów zawieszenia, do pełnego treningu, sprawia, że DSK Kometa-1 dobrym rozwiązaniem do dekoracji pokoju dzieci w każdym wieku.Dane techniczne:Rodzaj mocowania W распор między podłogą i потолкомЗанимаемая powierzchnia (mm) 1060 x 835Высота produktu (mm) 2400 ... 3017Ширина stopni (mm) 8Допустимая obciążenie (kg) 100Комплектация:poziomy pasek nieruchomy, liny, pierścienie gimnastyczne, drabinka liny, трапецияПрозводство: Rosja
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Карусель Детский спортивный комплекс Комета 2

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Карусель Детский спортивный комплекс Комета 2: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Карусель Детский спортивный комплекс Комета 2 w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Карусель Детский спортивный комплекс Комета 2 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Карусель Детский спортивный комплекс Комета 2!