Deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 1 арт дл1 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 1 арт дл1
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 371 790.00 zl.
Rodzaj: składany. Rozmiar powierzchni roboczej (ДхШ): 1120х345 mm Materiał obudowy: bawełniane. Regulacja wysokości: jest. Podstawka pod żelazko: tak.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
ЛИНА гладильная доска nika 1 арт дл1
Producent: Компания «Ника». РФ, Удмуртская республика, г.Ижевск, ул. Лесозаводская, 23.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 1 арт дл1: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, dlatego nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia deski do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 1 арт дл1 na sto procent są poprawne.

Jeśli decyzję kupić deskę do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 1 арт дл1 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli błąd w właściwości deski do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 1 арт дл1!