Deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 1+ бабочки дл1+ в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 1+ бабочки дл1+
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 371 790.00 zl.
112x34.5 cm, bawełniany pokrowiec
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
ЛИНА гладильная доска nika 1+ бабочки дл1+
Producent: Компания «Ника». РФ, Удмуртская республика, г.Ижевск, ул. Лесозаводская, 23.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 1+ бабочки дл1+: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia deski do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 1+ бабочки дл1+ na sto procent pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić deskę do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 1+ бабочки дл1+ w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zauważył niedokładność w parametrach deski do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 1+ бабочки дл1+!