Deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 2 арт дл2 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 2 арт дл2
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 309 825.00 zl.
Rodzaj: składany. Rozmiar powierzchni roboczej (ДхШ): 1065х290 mm Materiał obudowy: bawełniane. Regulacja wysokości: jest. Podstawka pod żelazko: tak.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
ЛИНА гладильная доска nika 2 арт дл2
Producent: Компания «Ника». РФ, Удмуртская республика, г.Ижевск, ул. Лесозаводская, 23.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 2 арт дл2: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w wyniku czego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia deski do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 2 арт дл2 w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić deskę do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 2 арт дл2 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli błąd w parametrach deski do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 2 арт дл2!