Deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 арт дл4 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 арт дл4
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 371 790.00 zl.
Rodzaj: składany. Rozmiar powierzchni roboczej (ДхШ): 1120х345 mm Materiał obudowy: bawełniane. Regulacja wysokości: jest. Podstawka pod żelazko: tak.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
ЛИНА гладильная доска nika 4 арт дл4
Producent: Компания «Ника». РФ, Удмуртская республика, г.Ижевск, ул. Лесозаводская, 23.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 арт дл4: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, dlatego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia deski do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 арт дл4 w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić deskę do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 арт дл4 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli niedokładność w właściwości deski do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 арт дл4!