Deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 лаванда в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 лаванда
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 309 825.00 zl.
ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 лаванда
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 лаванда
Producent: Компания «Ника». РФ, Удмуртская республика, г.Ижевск, ул. Лесозаводская, 23.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 лаванда: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia deski do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 лаванда absolutnie odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić deskę do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 лаванда w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i bezbłędne. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli niedokładność w właściwości deski do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 лаванда!