Deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 пончики в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 пончики
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 702 270.00 zl.
ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 пончики
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 пончики
Producent: Компания «Ника». РФ, Удмуртская республика, г.Ижевск, ул. Лесозаводская, 23.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt deska do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 пончики: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia deski do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 пончики na sto procent odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić deskę do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 пончики w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zauważył niedokładność w właściwości deski do prasowania ЛИНА гладильная доска nika 4 дл4 пончики!