Deska do prasowania ЛИНА доска гладильная дсп 4 112х34 5 см эл удлинитель в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Deska do prasowania ЛИНА доска гладильная дсп 4 112х34 5 см эл удлинитель
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 495 720.00 zl.
ЛИНА доска гладильная дсп 4 112х34 5 см эл удлинитель
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
ЛИНА доска гладильная дсп 4 112х34 5 см эл удлинитель
Producent: Компания «Ника». РФ, Удмуртская республика, г.Ижевск, ул. Лесозаводская, 23.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt deska do prasowania ЛИНА доска гладильная дсп 4 112х34 5 см эл удлинитель: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia deski do prasowania ЛИНА доска гладильная дсп 4 112х34 5 см эл удлинитель w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić deskę do prasowania ЛИНА доска гладильная дсп 4 112х34 5 см эл удлинитель w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli błąd w parametrach deski do prasowania ЛИНА доска гладильная дсп 4 112х34 5 см эл удлинитель!