Deska do prasowania ЛИНА nika 4 дл4 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Deska do prasowania ЛИНА nika 4 дл4
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 598 995.00 zl.
Расср0%wheat bez nadpłaty do 12 miesięcy! Hałwa do 6 miesięcy, Karta zakupów do 12 miesięcy, SMART karta na 3 miesiące. B N bez nadpłaty! STB EAC. Wszystkie sposoby płatności (w tym Visa, MasterCard, Maestro). Odbiór własny st. m. Akademia Nauk.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
ЛИНА nika 4 дл4
Producent: Компания «Ника». РФ, Удмуртская республика, г.Ижевск, ул. Лесозаводская, 23.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt deska do prasowania ЛИНА nika 4 дл4: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia deski do prasowania ЛИНА nika 4 дл4 na sto procent są poprawne.

Jeśli decyzję kupić deskę do prasowania ЛИНА nika 4 дл4 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli błąd w parametrach deski do prasowania ЛИНА nika 4 дл4!