Sprzęt spawalniczy Ресанта САИ-220ПН в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Sprzęt spawalniczy Ресанта САИ-220ПН
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 779 865.00 zl.
falownik, MMA, średnica elektrody -5 mm prąd wyjściowy 10-220 A napięcie zasilania 220 W napięcie biegu jałowego 80 W waga 6.5 kg
Cechy
Podstawowe Ресанта САИ-220ПН
? Typ
? Metody spawania
? Średnica elektrody (maks.)
? Minimalny prąd wyjściowy
? Maksymalny prąd wyjściowy
? Napięcie biegu jałowego
? Cykl pracy
? Napięcie zasilania
Cechy Ресанта САИ-220ПН
? Uchwyt
Wymiary i waga Ресанта САИ-220ПН
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Ресанта САИ-220ПН

Podany produkt sprzęt spawalniczy Ресанта САИ-220ПН: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia sprzętu spawalniczego Ресанта САИ-220ПН absolutnie są poprawne.

Jeśli postanowili kupić sprzęt spawalniczy Ресанта САИ-220ПН w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli błąd w właściwości sprzętu spawalniczego Ресанта САИ-220ПН!