Suszarka do ręczników Ростела Свирель V нижнее подключение 1/2\" 70 см в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 044 845.00 zl.
wodny, schodki, stal nierdzewna, dolne podłączenie, odległość: 500 mm karta zewnętrzna: 1/2"
Kolory
Cechy
Podstawowe Ростела Свирель V нижнее подключение 1/2" 70 см
? Typ
? Forma
? Materiał
? Połączenie
? Kolor
? Kraj produkcji
Dane techniczne Ростела Свирель V нижнее подключение 1/2" 70 см
? Średnica (pomiędzy osiami) odległość
? Karta zewnętrzna
Wymiary i waga Ростела Свирель V нижнее подключение 1/2" 70 см
? Wysokość
? Szerokość
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Ростела Свирель V нижнее подключение 1/2" 70 см

Podany produkt suszarka do ręczników Ростела Свирель V нижнее подключение 1/2" 70 см: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, zebrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia suszarki do ręczników Ростела Свирель V нижнее подключение 1/2" 70 см w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić suszarkę do ręczników Ростела Свирель V нижнее подключение 1/2" 70 см w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach suszarki do ręczników Ростела Свирель V нижнее подключение 1/2" 70 см!