Maska spawalnicza Сварочная маска Классика откидной светофильтр в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Maska spawalnicza Сварочная маска Классика откидной светофильтр
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 351 135.00 zl.
Spawalniczy maska Klasyka(odchylany filtr) Spawalniczy maska GL-WH01-1012 przeznaczona jest do ochrony oczu i twarzy spawacza przed promieniowaniem łuku i odprysków metalu w trakcie spawania w trybie MMA, TIG i MIG.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Сварочная маска Классика откидной светофильтр

Podany produkt maska spawalnicza Сварочная маска Классика откидной светофильтр: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia maski spawalniczej Сварочная маска Классика откидной светофильтр absolutnie są poprawne.

Jeśli decyzję kupić maskę spawalniczą Сварочная маска Классика откидной светофильтр w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach maski spawalniczej Сварочная маска Классика откидной светофильтр!