Maska spawalnicza Сварочная маска Хамелеон в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 970 785.00 zl.
Okno: 90х40 mm Przejrzystość w незатемненном stanie: DIN 4 Regulacja ściemniania: od DIN 9 do DIN 13 Czas zadziałania (zamykanie): do 1/30000 sek. Czas reakcji na otwieranie (płynna regulacja): 0,1 – 1 s. Regulacja płynna temperatura Pracy: od -5C do +55C Waga: 480g
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Сварочная маска Хамелеон

Podany produkt maska spawalnicza Сварочная маска Хамелеон: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia maski spawalniczej Сварочная маска Хамелеон w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić maskę spawalniczą Сварочная маска Хамелеон w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości maski spawalniczej Сварочная маска Хамелеон!