Maska spawalnicza Сварочная маска хамелеон Nikkey в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Maska spawalnicza Сварочная маска хамелеон Nikkey
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 598 995.00 zl.
Rozmiar otworu okna: 90х40мм Pokrętło regulacji zaciemnienia: na zewnątrz Zasilanie: baterie słoneczne i dwie baterie litowe Czas zadziałania (zamykanie):1/20000-1/30000c Czas reakcji na otwieranie (płynna regulacja): 0.1-1s Waga 480g.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Сварочная маска хамелеон Nikkey

Podany produkt maska spawalnicza Сварочная маска хамелеон Nikkey: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, dlatego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia maski spawalniczej Сварочная маска хамелеон Nikkey w całości są poprawne.

Jeśli postanowili kupić maskę spawalniczą Сварочная маска хамелеон Nikkey w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli odkryli niedokładność w parametrach maski spawalniczej Сварочная маска хамелеон Nikkey!