Maska spawalnicza Сварочная маска Mitech Twisted Soul в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Maska spawalnicza Сварочная маска Mitech Twisted Soul
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 044 845.00 zl.
Spawalniczy maska Mitech Twisted Soul Rozmiar otworu okna: 90х40 mm Przejrzystość w незатемненном stanie: DIN 4 Regulacja ściemniania: od DIN 9 do DIN 13 Pokrętło regulacji zaciemnienia: na zewnątrz Zasilanie: baterie słoneczne i dwie baterie litowe Czas zadziałania (zamykanie): do 1/30000 sek. Czas reakcji na otwieranie (płynna regulacja): 0,1 – 1 s. Regulacja czułości: płynna temperatura Pracy: od -5C do +55C Temperatura przechowywania: od -20C do +70C Waga: 480g
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Сварочная маска Mitech Twisted Soul

Podany produkt maska spawalnicza Сварочная маска Mitech Twisted Soul: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia maski spawalniczej Сварочная маска Mitech Twisted Soul w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić maskę spawalniczą Сварочная маска Mitech Twisted Soul w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli błąd w właściwości maski spawalniczej Сварочная маска Mitech Twisted Soul!