Plac zabaw i drabinka ścienna Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 1 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Спортивный комплекс Альпинистик ДСК  1
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 776 330.00 zl.
Typ: obiekt dla domu Materiał: metal Mocowanie: do ściany Maksymalne obciążenie: 100 kg Ściany (schody): tak Poziomy pasek: tak Pierścienie: jest
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 1

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 1: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 1 na sto procent odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 1 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zobaczyli niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 1!