Plac zabaw i drabinka ścienna Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 15 Чемпион в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Спортивный комплекс Альпинистик ДСК  15 Чемпион
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 693 710.00 zl.
Typ: DSC ściany. Zawartość opakowania: pierścień koszykówki. Zalecany wiek: od 4-5 lat. Producent: Polska.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 15 Чемпион

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 15 Чемпион: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, zebrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 15 Чемпион w całości odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 15 Чемпион w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i bezbłędne. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 15 Чемпион!