Plac zabaw i drabinka ścienna Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 9 Радуга в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Спортивный комплекс Альпинистик ДСК  9 Радуга
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 363 230.00 zl.
Typ: DSC ściany. Producent: Polska.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 9 Радуга

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 9 Радуга: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 9 Радуга w całości są poprawne.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 9 Радуга w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli odkryli niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Спортивный комплекс Альпинистик ДСК 9 Радуга!