Plac zabaw i drabinka ścienna Турник настенный в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Турник настенный
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 557 685.00 zl.
Uchwyt poziomy pasek jeden z najbardziej uniwersalnych i przydatnych sportowych pocisków. Przy подтягивании różnych хватами (na szerokości i odwrotu szczotki), można w większym lub mniejszym stopniu obciążać biceps, najszerszego grzbietu, mięśni piersiowych. Bardzo korzystnie zajęcia na drążku wpływ na kręgosłupie: można wykonywać różne skręcać, lub nawet po prostu, aby zawiesić.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Турник настенный

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Турник настенный: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Турник настенный w całości odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Турник настенный w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Турник настенный!