Maska spawalnicza Щиток сварщика quot НН7 С 4 PREMIER 2 quot с откидным светофильтром в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Maska spawalnicza Щиток сварщика  quot НН7 С 4 PREMIER 2 quot  с откидным светофильтром
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 165 240.00 zl.
Do ochrony oczu i twarzy spawacza przed bezpośrednim promieniowaniem łuku, odpryskami stopionego metalu i iskry na промплощадках, na hali produkcyjnej przy produkcji części, podzespołów, mechanizmów (motoryzacja, przemysł stoczniowy, maszynowy), a także podczas prac montażowych, remontowych i innych pracach, związanych z zastosowaniem spawania łukowego w warunkach niskich i wysokich temperatur. Producent: JSC "СОМЗ", Rosja
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Щиток сварщика quot НН7 С 4 PREMIER 2 quot с откидным светофильтром

Podany produkt maska spawalnicza Щиток сварщика quot НН7 С 4 PREMIER 2 quot с откидным светофильтром: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia maski spawalniczej Щиток сварщика quot НН7 С 4 PREMIER 2 quot с откидным светофильтром absolutnie są poprawne.

Jeśli decyzję kupić maskę spawalniczą Щиток сварщика quot НН7 С 4 PREMIER 2 quot с откидным светофильтром w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli błąd w właściwości maski spawalniczej Щиток сварщика quot НН7 С 4 PREMIER 2 quot с откидным светофильтром!