Hulajnoga самокат детский urban трехколесный в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Hulajnoga самокат детский urban трехколесный
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 784 890.00 zl.
Dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Dopuszczalne obciążenie: 50 kg Koła: PVC 100 mm. Rozmiar platformy: 28х12 cm Waga 1,9 kg.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
самокат детский urban трехколесный

Podany produkt hulajnoga самокат детский urban трехколесный: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia hulajnogi самокат детский urban трехколесный na sto procent są poprawne.

Jeśli decyzję kupić hulajnogę самокат детский urban трехколесный w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zauważył błąd w właściwości hulajnogi самокат детский urban трехколесный!