Maska spawalnicza сомз нн10 с 5 premier favorit в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 850 390.00 zl.
Osłona przedniej dla spawaczy Obudowa tablicy FavoriT Термостойкоий materiał TermotreK CE Filtr Z-H...S-8 o Wymiarach Normy (110x90 mm) Zakres temperatur od -40 do +70 Producent: JSC СОМЗ , Rosja
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
сомз нн10 с 5 premier favorit

Podany produkt maska spawalnicza сомз нн10 с 5 premier favorit: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia maski spawalniczej сомз нн10 с 5 premier favorit absolutnie odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić maskę spawalniczą сомз нн10 с 5 premier favorit w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zauważył błąd w właściwości maski spawalniczej сомз нн10 с 5 premier favorit!