Maska spawalnicza AND eland x601 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Maska spawalnicza AND eland x601
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 888 165.00 zl.
Cechy: Płynna regulacja pałąka na głowę (2 stopnie swobody). Ochronne płyty standardowe (110х90 mm): szkło i poliwęglan (wymiana od wewnątrz). Nowoczesny, kompaktowy kształt.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
AND eland x601

Podany produkt maska spawalnicza AND eland x601: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia maski spawalniczej AND eland x601 w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić maskę spawalniczą AND eland x601 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli niedokładność w właściwości maski spawalniczej AND eland x601!