Kabel i przejściówka Apple переходник mini Display Port - DVI (MB570Z) в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 846 855.00 zl.
adapter, mini Display Port - DVI
Cechy
Podstawowe Apple переходник mini Display Port - DVI (MB570Z)
? Typ
? Złącze z jednej strony
? Złącze z drugiej strony
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Apple переходник mini Display Port - DVI (MB570Z)
Producent: Apple Inc. 1 Infinite Loop, Cupertino, CA 95014, США
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt kabel i przejściówka Apple переходник mini Display Port - DVI (MB570Z) : właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia kabla i przejściówki Apple переходник mini Display Port - DVI (MB570Z) w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić kabel i przejściówkę Apple переходник mini Display Port - DVI (MB570Z) w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i bezbłędne. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zauważył niedokładność w właściwości kabla i przejściówki Apple переходник mini Display Port - DVI (MB570Z) !