Kabel i przejściówka Apple переходник mini Display Port - DVI (MB571Z) в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 705 805.00 zl.
adapter, mini Display Port - DVI
Cechy
Podstawowe Apple переходник mini Display Port - DVI (MB571Z)
? Typ
? Złącze z jednej strony
? Złącze z drugiej strony
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Apple переходник mini Display Port - DVI (MB571Z)
Producent: Apple Inc. 1 Infinite Loop, Cupertino, CA 95014, США
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt kabel i przejściówka Apple переходник mini Display Port - DVI (MB571Z): parametry, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia kabla i przejściówki Apple переходник mini Display Port - DVI (MB571Z) absolutnie są poprawne.

Jeśli decyzję kupić kabel i przejściówkę Apple переходник mini Display Port - DVI (MB571Z) w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli błąd w właściwości kabla i przejściówki Apple переходник mini Display Port - DVI (MB571Z)!