Tusz Arctic Чернила Inksystem для фотопечати на Epson Artisan 725 Edition фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 495 720.00 zl.
Zawartość opakowania: 6 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Arctic Чернила Inksystem для фотопечати на Epson Artisan 725 Edition фоточернила

Podany produkt tusz Arctic Чернила Inksystem для фотопечати на Epson Artisan 725 Edition фоточернила: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Arctic Чернила Inksystem для фотопечати на Epson Artisan 725 Edition фоточернила w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić tusz Arctic Чернила Inksystem для фотопечати на Epson Artisan 725 Edition фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli błąd w właściwości tuszu Arctic Чернила Inksystem для фотопечати на Epson Artisan 725 Edition фоточернила!