Sprzęt spawalniczy AuroraPRO Overman 180 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 8 076 105.00 zl.
MIG/MAG, średnica elektrody 0.6-1 mm prąd wyjściowy 40-175 A napięcie zasilania 220 W napięcie biegu jałowego 50 W klasa izolacji: F, waga 20 kg
Cechy
Podstawowe AuroraPRO Overman 180
? Metody spawania
? Średnica elektrody (min.)
? Średnica elektrody (maks.)
? Minimalny prąd wyjściowy
? Maksymalny prąd wyjściowy
? Napięcie biegu jałowego
? Cykl pracy
? Napięcie zasilania
? Klasa izolacji
Cechy AuroraPRO Overman 180
? Zabudowa
Wymiary i waga AuroraPRO Overman 180
? Szerokość
? Wysokość
? Głębokość
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
AuroraPRO Overman 180

Podany produkt sprzęt spawalniczy AuroraPRO Overman 180: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia sprzętu spawalniczego AuroraPRO Overman 180 w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić sprzęt spawalniczy AuroraPRO Overman 180 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli błąd w właściwości sprzętu spawalniczego AuroraPRO Overman 180!