Słuchawki i zestaw słuchawkowy Beyerdynamic DT 231 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Słuchawki i zestaw słuchawkowy Beyerdynamic DT 231
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 156 680.00 zl.
słuchawki, sztuczne, częstotliwość 20-18000 Hz impedancja 32 Ohm czułość 92 db waga 130 g złącze mini jack 3.5 mm
Cechy
Podstawowe Beyerdynamic DT 231
? Urządzenie
? Konstrukcja
? Odtwarzana częstotliwość
? Czułość
? Impedancja
? Połączenie
? Waga
Dodatkowo Beyerdynamic DT 231
? W zestawie
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Beyerdynamic DT 231
Producent: Beyerdynamic Inc., 56 Central Ave., Farmingdale, NY 11735, США
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt słuchawki i zestaw słuchawkowy Beyerdynamic DT 231: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia słuchawek i zestawu słuchawkowego Beyerdynamic DT 231 absolutnie są poprawne.

Jeśli postanowili kupić słuchawki i zestaw słuchawkowy Beyerdynamic DT 231 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zauważył niedokładność w właściwości słuchawek i zestawu słuchawkowego Beyerdynamic DT 231!