Tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma IP4200 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma IP4200 фоточернила
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 413 100.00 zl.
Zawartość opakowania: 5 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Black. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma IP4200 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma IP4200 фоточернила: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma IP4200 фоточернила absolutnie odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma IP4200 фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach tuszu Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma IP4200 фоточернила!