Tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5140 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 413 100.00 zl.
Zawartość opakowania: 5 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Black. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5140 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5140 фоточернила: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, z tego powodu nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5140 фоточернила na sto procent pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5140 фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zauważył błąd w parametrach tuszu Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5140 фоточернила!