Tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5320 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5320 фоточернила
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 413 100.00 zl.
Zawartość opakowania: 5 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Black. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5320 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5320 фоточернила: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5320 фоточернила w pełni są poprawne.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5320 фоточернила w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli niedokładność w właściwości tuszu Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG5320 фоточернила!