Tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG6240 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG6240 фоточернила
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 557 685.00 zl.
Zawartość opakowania: 6 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Photo Black, Matte Black, Gray. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG6240 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG6240 фоточернила: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG6240 фоточернила w całości są poprawne.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG6240 фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach tuszu Canon Чернила INKSYSTEM для фотопечати на Pixma MG6240 фоточернила!