Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на BJ i990 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на BJ i990 фоточернила
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 032 750.00 zl.
Zawartość opakowania: 7 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Light Black, Red, Light Cyan, Light Magenta. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила Inksystem для фотопечати на BJ i990 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на BJ i990 фоточернила: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на BJ i990 фоточернила w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на BJ i990 фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli znaleźli niedokładność w właściwości tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на BJ i990 фоточернила!