Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MG8140 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MG8140 фоточернила
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 557 685.00 zl.
Zawartość opakowania: 6 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Photo Black, Matte Black, Gray. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MG8140 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MG8140 фоточернила: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MG8140 фоточернила w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MG8140 фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MG8140 фоточернила!