Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MP960 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 578 340.00 zl.
Zawartość opakowania: 7 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta, Black. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MP960 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MP960 фоточернила: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MP960 фоточернила absolutnie odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MP960 фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MP960 фоточернила!