Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MP980 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 888 165.00 zl.
Zawartość opakowania: 6 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Photo Black, Matte Black, Gray. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MP980 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MP980 фоточернила: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, dlatego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MP980 фоточернила w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MP980 фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MP980 фоточернила!