Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MX7600 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MX7600 фоточернила
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 888 165.00 zl.
Zawartość opakowania: 6 puszek po 100 ml, kolor: Photo Black, Black, Yellow, Cyan, Magenta, Clear. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MX7600 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MX7600 фоточернила: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, dlatego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MX7600 фоточернила na sto procent odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MX7600 фоточернила w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli niedokładność w parametrach tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA MX7600 фоточернила!