Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA Pro9000 MARK II фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA Pro9000 MARK II фоточернила
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 156 680.00 zl.
Zawartość opakowania: 8 słoików w 100 ml, kolory: Black, Cyan, Photo Cyan, Magenta, Photo Magenta, Yellow, Red, Green. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA Pro9000 MARK II фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA Pro9000 MARK II фоточернила: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA Pro9000 MARK II фоточернила w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA Pro9000 MARK II фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli niedokładność w właściwości tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA Pro9000 MARK II фоточернила!