Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP6600D фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP6600D фоточернила
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 495 720.00 zl.
Zawartość opakowania: 6 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP6600D фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP6600D фоточернила: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, dlatego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP6600D фоточернила absolutnie są poprawne.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP6600D фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli błąd w właściwości tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP6600D фоточернила!