Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP8500 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 177 335.00 zl.
Zawartość opakowania: 8 słoików w 100 ml, kolory: Black, Cyan, Photo Cyan, Magenta, Photo Magenta, Yellow, Red, Green. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP8500 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP8500 фоточернила: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP8500 фоточернила w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP8500 фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli niedokładność w parametrach tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iP8500 фоточернила!