Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iX7000 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iX7000 фоточернила
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 495 720.00 zl.
Zawartość opakowania: 6 puszek po 100 ml, kolor: Photo Black, Black, Yellow, Cyan, Magenta, Clear. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iX7000 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iX7000 фоточернила: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iX7000 фоточернила w pełni są poprawne.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iX7000 фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli niedokładność w właściwości tuszu Canon Чернила Inksystem для фотопечати на PIXMA iX7000 фоточернила!