Tusz Canon комплект фоточернил imageprograf pro-2000 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon комплект фоточернил imageprograf pro-2000
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 17 721 990.00 zl.
Zawartość opakowania: 12 puszki 1000 ml, kolory: Black, Matte Black, Cyan, Magenta, Yellow, Photo Cyan, Photo Magenta, Szary, Photo Grey, Red, Blue, Chroma Optimiser. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon комплект фоточернил imageprograf pro-2000
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon комплект фоточернил imageprograf pro-2000: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia tuszu Canon комплект фоточернил imageprograf pro-2000 w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon комплект фоточернил imageprograf pro-2000 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli błąd w parametrach tuszu Canon комплект фоточернил imageprograf pro-2000!