Tusz Canon комплект фоточернил imageprograf pro 4000s в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon комплект фоточернил imageprograf pro 4000s
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 11 814 660.00 zl.
Zawartość opakowania: 8 słoików w 1000 ml, kolory: Black, Matte Black, Cyan, Magenta, Yellow, Photo Cyan, Photo Magenta, Szary. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon комплект фоточернил imageprograf pro 4000s
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon комплект фоточернил imageprograf pro 4000s: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia tuszu Canon комплект фоточернил imageprograf pro 4000s absolutnie odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon комплект фоточернил imageprograf pro 4000s w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli odkryli błąd w parametrach tuszu Canon комплект фоточернил imageprograf pro 4000s!