Tusz Canon пигментные чернила imageprograf lp24 1000мл комплект в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon пигментные чернила imageprograf lp24 1000мл комплект
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 6 981 390.00 zl.
Zestaw atramentów pigmentowych, zawiera 6 butelek atramentu, kolory: Black, Cyan, Magenta, Yellow, Photo Cyan, Photo Magenta, pojemność puszki 1000 ml.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon пигментные чернила imageprograf lp24 1000мл комплект
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon пигментные чернила imageprograf lp24 1000мл комплект: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon пигментные чернила imageprograf lp24 1000мл комплект w pełni są poprawne.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon пигментные чернила imageprograf lp24 1000мл комплект w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, absolutne i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości tuszu Canon пигментные чернила imageprograf lp24 1000мл комплект!