Tusz Canon пигментные чернила pro 9500 1л комплект в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon пигментные чернила pro 9500 1л комплект
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 14 768 325.00 zl.
Zawartość opakowania: 10 puszki 1000 ml, kolory: Cyan, Yellow, Magenta, Photo Black, Matte Black, Light Black, Light Cyan, Light Magenta, Green, Red. Atrament INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon пигментные чернила pro 9500 1л комплект
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon пигментные чернила pro 9500 1л комплект: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon пигментные чернила pro 9500 1л комплект w pełni są poprawne.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon пигментные чернила pro 9500 1л комплект w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w właściwości tuszu Canon пигментные чернила pro 9500 1л комплект!