Tusz Canon фоточернила black 1000 мл моделей в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon фоточернила black 1000 мл моделей
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 660 960.00 zl.
1 puszka atramentu, 1000 ml, kolor Black. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon фоточернила black 1000 мл моделей
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon фоточернила black 1000 мл моделей: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon фоточернила black 1000 мл моделей absolutnie pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon фоточернила black 1000 мл моделей w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości tuszu Canon фоточернила black 1000 мл моделей!