Tusz Canon фоточернила cyan 1000 мл моделей в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon фоточернила cyan 1000 мл моделей
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 330 480.00 zl.
1 puszka atramentu, 1000 ml, kolor Cyan. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon фоточернила cyan 1000 мл моделей
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon фоточернила cyan 1000 мл моделей: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon фоточернила cyan 1000 мл моделей w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon фоточернила cyan 1000 мл моделей w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach tuszu Canon фоточернила cyan 1000 мл моделей!