Tusz Canon фоточернила light cyan 100 мл моделей в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon фоточернила light cyan 100 мл моделей
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 82 620.00 zl.
1 puszka atramentu, 100 ml, kolor Light Cyan. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon фоточернила light cyan 100 мл моделей
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon фоточернила light cyan 100 мл моделей: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon фоточернила light cyan 100 мл моделей w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon фоточернила light cyan 100 мл моделей w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli błąd w właściwości tuszu Canon фоточернила light cyan 100 мл моделей!