Tusz Canon фоточернила light cyan 1000 мл моделей в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon фоточернила light cyan 1000 мл моделей
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 330 480.00 zl.
1 puszka atramentu, 1000 ml, kolor Light Cyan. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon фоточернила light cyan 1000 мл моделей
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon фоточернила light cyan 1000 мл моделей: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon фоточернила light cyan 1000 мл моделей na sto procent pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon фоточернила light cyan 1000 мл моделей w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli niedokładność w właściwości tuszu Canon фоточернила light cyan 1000 мл моделей!